Uitslagen 1 mei 10km snelloop

08-05-2013

De totaal uitslagenlijst van Telesur 1 mei 2013 10km loop

PlaceSNNameAffiliationDistanceCategoryResult
1 228 Forde Cleveland Guyana 10Km H-Sen 0:32:45
2 229 Johnson Kelvin Guyana 10Km H-Sen 0:33:03
3 226 Dandrade Lionel Guyana 10Km H-Sen 0:34:50
4 176 Simison Syveryo SNL 10Km H-Sen 0:35:02
5 56 Betje Clifton AV Marwina 10Km J-Jun 0:36:23
9 207 Vorswijk Rochini Tropical Runners 10Km J-Jun 0:36:30
6 205 Vismale Steven Gazelle 10Km H-35+ 0:36:35
7 230 Kaitan Samuel Guyana 10Km J-Jun 0:36:53
8 202 Udenhout Guillermo Gazelle 10Km H-35+ 0:37:14
10 169 Samson Valdano Tropical Runners 10Km H-Sen 0:37:26
11 135 Majesi Armand SNL 10Km H-Sen 0:37:43
12 7 Maabo Croles AV Profosoe 10Km H-Sen 0:37:50
13 40 Aloeboetoe Gilberto Pondobasi 10Km J-Jun 0:39:04
14 213 Wee Wee Jaleel Klaastiger 10Km J-Jun 0:39:05
15 200 Touwslager Regillio SNL 10Km H-Sen 0:39:24
16 4 Morgan Alika Guyana 10Km D-Sen 0:39:30
17 74 Dandie Carlo Athletico 10Km H-45+ 0:39:39
18 143 Patan Radjinder Yellow Birds 10Km H-35+ 0:39:46
19 114 Koeba Iwan AV Marwina 10Km J-Jun 0:39:59
20 71 Coutinho Reinier Gazelle 10Km H-45+ 0:40:21
21 28 Abelintie Marcell Pondobasi 10Km J-Jun 0:40:55
22 232 Jokil Ruben KPA 10Km H-Sen 0:41:18
23 249 Bonjasking Roche AV Profosoe 10Km J-Jun 0:41:18
24 247 Mahes Thomas Yellow Birds 10Km H-Sen 0:41:45
25 43 Amelo Ryan Tropical Runners 10Km H-Sen 0:41:51
26 137 Marlet Carolien Individueel 10Km D-45+ 0:42:18
27 246 Venlo Mitchel AV Profosoe 10Km J-Jun 0:42:36
28 129 Liu Maoyu Dalian N.V. 10Km H-45+ 0:42:50
29 87 Emanuel Elmer Yellow Birds 10Km H-Sen 0:43:45
30 245 Jeroe Toney AV Profosoe 10Km J-Jun 0:43:49
31 96 Getrouw Tariq Gazelle 10Km H-Sen 0:44:05
32 149 Pigot Juan Individueel 10Km H-35+ 0:44:39
33 179 Soemo Effendi Individueel 10Km H-Sen 0:44:57
34 8 Diko Genelva AV Profosoe 10Km M-Jun 0:45:19
35 97 Getrouw Xiomara Gazelle 10Km M-Jun 0:46:15
36 98 Gianasi Junior Andre Individueel 10Km H-35+ 0:46:20
37 151 Pinas Miquel AV Marwina 10Km J-Jun 0:46:26
38 227 Schaken Jurmain KPA 10Km H-Sen 0:46:32
39 101 Grootfaam Damion Yu-Sin Taekwondo 10Km J-Jun 0:46:43
40 209 Vromant Nico Individueel 10Km H-45+ 0:46:54
41 170 Schubert Jona Yellow Birds 10Km J-Jun 0:46:56
42 171 Schubert Wilfred Gazelle 10Km H-55+ 0:47:01
43 93 Fransman James Individueel 10Km H-45+ 0:47:19
44 217 Zhang Teng Dalian N.V. 10Km H-Sen 0:47:28
45 44 Apensoea Aniki AV Marwina 10Km M-Jun 0:47:31
46 30 Aboikonie Daryl Individueel 10Km J-Jun 0:47:40
47 41 Amania Esmiralda Pondobasi 10Km M-Jun 0:47:47
48 68 Clarke Kevin Individueel 10Km J-Jun 0:47:53
49 111 Kasanredjo Parman Individueel 10Km H-55+ 0:48:04
50 140 Mokkum Raoul Individueel 10Km H-Sen 0:48:08
51 119 Lassus Marc Individueel 10Km H-Sen 0:48:09
52 210 Wang Clifton Individueel 10Km H-Sen 0:48:23
53 66 Chen Tao Dalian N.V. 10Km H-35+ 0:48:51
55 75 Del Prado Anthony Gazelle 10Km H-45+ 0:49:02
56 110 Kaersenhout Robert Gazelle 10Km H-45+ 0:49:27
57 5 Tijndal Irene Gazelle 10Km D-35+ 0:49:36
58 132 Lunes Rignald Individueel 10Km H-45+ 0:49:40
59 234 Yngard Regilio KPA 10Km H-Sen 0:49:41
60 239 Caster Ronny Individueel 10Km H-55+ 0:49:42
61 242 Ridder, de Teun Team de Triatleet 10Km H-Sen 0:49:42
62 54 Berghout Guan-Carlos Gazelle 10Km H-35+ 0:49:52
63 31 Adjako Marc Yu-Sin Taekwondo 10Km H-Sen 0:50:00
64 182 Sontosoemarto Marx Brandweer 10Km H-Sen 0:50:16
65 73 Dams, van Henk Yu-Sin Taekwondo 10Km H-45+ 0:50:25
66 77 Dijk, van Tosh Yu-Sin Taekwondo 10Km J-Jun 0:50:25
67 238 Ramkisoen Kiren KPA 10Km H-Sen 0:50:32
68 139 Meiland Saskia Gazelle 10Km D-35+ 0:50:50
69 118 Lamsberg Frank Yellow Birds 10Km H-Sen 0:51:08
70 128 Liu Changlong Dalian N.V. 10Km H-Sen 0:51:11
71 167 Sabajo Claudino Individueel 10Km H-Sen 0:51:13
72 194 Tjon Jaw Chong Raoul Individueel 10Km H-35+ 0:51:13
73 29 Abendanon William Gazelle 10Km H-65+ 0:51:20
74 57 Bezerra de Souza Luciana Individueel 10Km D-35+ 0:51:27
75 86 Elmont Oswald Gazelle 10Km H-65+ 0:51:31
76 173 Sengwai Rodger AV Marwina 10Km J-Jun 0:51:36
77 150 Pijpers Antonius Gazelle 10Km H-45+ 0:51:49
78 172 Sedney Remy Individueel 10Km H-55+ 0:52:07
79 158 Ramdin Madhawi Individueel 10Km D-Sen 0:52:24
80 105 Hemert, van Gerrit Gazelle 10Km H-55+ 0:52:27
81 91 Fouin Benjamin Individueel 10Km H-Sen 0:52:34
82 235 May Orveo KPA 10Km H-Sen 0:52:34
83 62 Bunwaree Redinnio Individueel 10Km H-Sen 0:52:45
84 188 Tamsiran Roy SNL 10Km H-45+ 0:52:46
85 240 Mamia Fernando Individueel 10Km H-Sen 0:53:15
86 1 Boldewijn Miquel Individueel 10Km H-Sen 0:53:34
87 113 Kodai Remy Yu-Sin Taekwondo 10Km J-Jun 0:53:35
88 51 Baumbach Marcelo Braz. Ambassade 10Km H-45+ 0:53:40
89 63 Cabenda Joan Individueel 10Km D-35+ 0:53:44
90 233 Vries, de Lloyd KPA 10Km H-Sen 0:53:47
91 161 Ristra Marcello Individueel 10Km H-Sen 0:53:52
92 154 Pintoe Robby Individueel 10Km H-35+ 0:53:57
93 211 Wang Junshan Dalian N.V. 10Km H-45+ 0:53:58
94 116 Koningferander Jimmy Individueel 10Km H-45+ 0:54:00
95 125 Liang Yanqiang Dalian N.V. 10Km H-Sen 0:54:17
96 168 Sabajo Walter Individueel 10Km H-55+ 0:54:20
97 163 Rob-Butter Ciska Gazelle 10Km D-55+ 0:54:22
98 36 Alidikromo Ponidi Individueel 10Km H-55+ 0:54:24
99 237 Razack Lorenzo KPA 10Km H-Sen 0:54:32
100 159 Rathipal Shaamdath Gazelle 10Km H-35+ 0:54:38
101 126 Lieuw Enver Individueel 10Km H-Sen 0:54:49
102 236 Tuinfort John KPA 10Km H-Sen 0:55:00
103 216 Winton Manfredo Individueel 10Km H-Sen 0:55:36
104 45 Aveloo Justus Sur. Pol. Bond 10Km H-55+ 0:55:43
105 33 Alberg Rudwan Yu-Sin Taekwondo 10Km J-Jun 0:55:44
106 224 Wijngaarde Enrico Individueel 10Km H-35+ 0:55:44
107 60 Brand-Flu Arseno Individueel 10Km H-Sen 0:55:54
108 177 Sital Amilcar Individueel 10Km H-Sen 0:55:54
109 92 France Debbie Gazelle 10Km D-55+ 0:56:22
110 26 Abbas Shawn Individueel 10Km H-Sen 0:56:29
111 47 Baldew Se-Sergio Individueel 10Km H-Sen 0:56:31
112 223 Talea Gene Individueel 10Km J-Jun 0:56:49
113 102 Grootfaam Usher Yu-Sin Taekwondo 10Km J-Jun 0:56:51
114 65 Carrot Imro Gazelle 10Km H-55+ 0:57:11
115 42 Amatredjo Hans Misman Individueel 10Km H-55+ 0:57:17
116 160 Riedewald Johann Individueel 10Km H-65+ 0:57:25
117 142 Overman Clyde Yu-Sin Taekwondo 10Km H-35+ 0:57:39
118 104 Halfhide Ben Gazelle 10Km H-45+ 0:57:43
119 190 Terborg Kenneth Brandweer 10Km H-55+ 0:57:52
120 204 Vismale Chesron Individueel 10Km J-Jun 0:57:55
121 95 Getrouw Jack Gazelle 10Km H-Sen 0:58:00
122 157 Ramawadhdoebe Marie Gazelle 10Km D-45+ 0:58:01
123 191 Tilburg Kelly Individueel 10Km H-Sen 0:58:12
124 215 Wimpel Jo-Ann Individueel 10Km D-Sen 0:58:14
125 61 Bronne Eugene Individueel 10Km H-Sen 0:58:17
126 206 Vlaming Rolf Gazelle 10Km H-35+ 0:58:18
127 83 Duvendack Mac Kensie Individueel 10Km D-Sen 0:58:23
128 136 Mangroo Widjai Gazelle 10Km H-35+ 0:58:26
129 187 Talens Jan Individueel 10Km H-55+ 0:58:29
130 64 Cameron Sandy Gazelle 10Km D-35+ 0:58:40
131 138 Marte Alwin Individueel 10Km H-55+ 0:58:46
132 166 Rudge Patrick Individueel 10Km H-45+ 0:58:48
133 127 Lieveld Winston Individueel 10Km H-Sen 0:59:00
134 196 Tjon-Kon-Fat Roald Individueel 10Km H-Sen 0:59:26
135 48 Balker Lucia Gazelle 10Km D-45+ 0:59:57
136 185 Stuger Roberto Gazelle 10Km H-45+ 1:00:30
137 186 Sumter Danielle Gazelle 10Km D-Sen 1:00:39
138 49 Balker Rudy Gazelle 10Km H-65+ 1:00:47
139 108 Jubitana Anne Gazelle 10Km D-55+ 1:00:52
140 94 Frijmersum Tanya Individueel 10Km D-45+ 1:00:57
141 70 Costa Felipe Braz. Ambassade 10Km H-35+ 1:01:06
142 155 Prika Chaista AV Marwina 10Km M-Jun 1:01:11
143 130 Lo A Njoe Regillio Individueel 10Km H-35+ 1:01:16
144 52 Belfort Edward Min. Juspol 10Km H-45+ 1:01:33
145 212 Watson Herbert Min. Juspol 10Km H-Sen 1:01:33
146 162 Ritfeld Jannes Min. Juspol 10Km H-Sen 1:01:34
147 80 Dougle Hanna Individueel 10Km M-Jun 1:01:49
148 152 Pinas Reinier Gazelle 10Km H-55+ 1:01:50
149 50 Balvino Chara Quispe Individueel 10Km H-35+ 1:02:10
150 89 Etman Clearence Individueel 10Km H-35+ 1:02:15
151 117 Kuhn Mildred Gazelle 10Km D-35+ 1:02:19
152 156 Rack Harold Individueel 10Km H-65+ 1:02:26
153 124 Lew Tino Gazelle 10Km H-35+ 1:02:33
154 221 Kramer Henry Individueel 10Km H-55+ 1:02:39
155 37 Allen Dustin Individueel 10Km H-Sen 1:02:41
156 120 Lemmers-Kambel Sangheeta Individueel 10Km D-Sen 1:03:38
157 32 Akker, van den Igor Individueel 10Km H-35+ 1:03:48
158 58 Bisai Ashwin Yu-Sin Taekwondo 10Km J-Jun 1:03:59
159 84 Elliott David Individueel 10Km H-Sen 1:03:59
160 85 Elliott Virginia Individueel 10Km D-35+ 1:03:59
161 131 Lok-Hin Alwin Gazelle 10Km H-55+ 1:04:10
162 147 Persaud Roberto Individueel 10Km H-Sen 1:04:22
163 189 Ten Jet Foei Dereck Gazelle 10Km H-35+ 1:04:28
164 81 Dougle Hein Individueel 10Km H-55+ 1:04:29
165 112 Kerpens Archangito Yu-Sin Taekwondo 10Km J-Jun 1:05:02
166 76 Dennen Eric Gazelle 10Km H-45+ 1:05:28
167 90 Fievet Elise Individueel 10Km D-Sen 1:05:38
168 178 Slory Audrey Individueel 10Km D-55+ 1:05:55
169 121 Lenz Jerrel Min. Juspol 10Km H-Sen 1:06:00
170 231 Kester Eveline Individueel 10Km D-45+ 1:06:01
171 79 Dougle David Individueel 10Km J-Jun 1:06:06
172 243 Goberdan Bhairam Individueel 10Km H-Sen 1:06:23
173 35 Algoe Nagish Yu-Sin Taekwondo 10Km H-Sen 1:06:39
174 193 Tjok, Pak Joe Augie Individueel 10Km H-65+ 1:07:06
175 197 Tobin Stephen Individueel 10Km H-45+ 1:07:11
176 133 Madhuban Redjander Gazelle 10Km H-35+ 1:07:12
177 103 Haarloo Jamille Individueel 10Km H-Sen 1:08:03
178 123 Lew Johnny Individueel 10Km H-45+ 1:08:04
179 34 Algoe Kirtie Yu-Sin Taekwondo 10Km D-Sen 1:08:13
180 219 Huncks Reginald Individueel 10Km H-65+ 1:09:14
181 27 Abel Erwin Individueel 10Km H-45+ 1:10:03
182 67 Cheung Siu-Wah Individueel 10Km H-65+ 1:10:06
183 145 Pawiro Clifton Individueel 10Km H-Sen 1:10:31
184 165 Romeo Marlon Individueel 10Km H-55+ 1:10:34
185 218 Zedeba Henry Individueel 10Km H-55+ 1:11:13
186 134 Mahtabsing Thakoerpersad Gazelle 10Km H-45+ 1:11:36
187 148 Pickett Stephanie Individueel 10Km D-Sen 1:11:48
188 248 Kafiluddin Eric Gazelle 10Km H-55+ 1:12:04
189 141 Overeem Ninon Gazelle 10Km D-45+ 1:13:01
190 146 Pawiro Dwight Individueel 10Km H-35+ 1:13:09
191 164 Rodiwongso Gillandro Individueel 10Km H-Sen 1:13:15
192 195 Tjong Tjin Joe Rudi Individueel 10Km H-35+ 1:13:26
193 174 Shair Ali Gino Individueel 10Km H-35+ 1:13:39
194 201 Touwslager Richel Individueel 10Km D-45+ 1:14:19
195 109 Junker Stanley Individueel 10Km H-65+ 1:14:26
196 203 Uiterloo Elly Individueel 10Km D-55+ 1:15:39
197 115 Koenders Iwan Individueel 10Km H-45+ 1:16:01
198 82 Doward Ankey Individueel 10Km D-45+ 1:16:21
199 180 Soemo Ignacia Individueel 10Km D-Sen 1:17:06
200 55 Bergwijn Hugo Gazelle 10Km H-55+ 1:17:17
201 38 Allen Tiffany Individueel 10Km D-Sen 1:22:29
202 78 Donnovan Jennifer Individueel 10Km D-Sen 1:22:29
203 208 Vreden Graciella Individueel 10Km D-35+ 1:23:45
204 181 Soemo Monique Individueel 10Km D-35+ 1:24:03
205 46 Badoella Verhaad Individueel 10Km H-35+ 1:26:38
206 122 Levens Alphons Individueel 10Km H-55+ 1:27:38
54 225 Bonamie Fien Individueel 10Km D-Sen D.Q.
 
Contact Ons
Contact Ons
Een verzoek, vraag, suggestie of klacht?

Laat het ons weten via onderstaand contactformulier.

service form


Gelijk antwoord op je vraag? Start een chat!